[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2018/2019 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

 
 
"Biało-czerwoni" liderem
Prowadzona przez Czesława Michniewicza młodzieżowa reprezentacja Polski wygrała z Włochami 1-0 (1-0) w meczu 2. kolejki grupy A rozgrywanych we Włoszech i San Marino mistrzostw Europy. 22 czerwca o 21:00 "biało-czerwoni", którzy z sześcioma punktami zajmują pierwsze miejsce w swojej grupie, zagrają w Bolonii z Hiszpanią. Więcej...
II runda eLE: FC DAC 1904 / Cracovia - Atrómitos
Dzisiaj w Nyonie odbyło się losowanie II rundy eliminacji Ligi Europy. Jeśli Cracovia pokona w I rundzie słowacki FC DAC 1904 Dunajská Streda, to w kolejnej fazie zmierzy się z greckim APS Atrómitos Athinón. Ewentualne pierwsze spotkanie Cracovia rozegra u siebie. Więcej...
II runda eLE: Sant Julià / Europa / Legia - Witebsk / KuPS
Dzisiaj w szwajcarskim Nyonie odbyło się także losowanie II rundy eliminacji Ligi Europy w ścieżce ligowej. Jeśli Legia Warszawa wygra w I rundzie z lepszym z pary UE Sant Julià (Andora) / Europa FC (Gibraltar), to w kolejne fazie rozgrywek zmierzy się ze zwycięzcą dwumeczu FK Witebsk (Białoruś) - Kuopion Palloseura (Finlandia) . Ewentualne pierwsze spotkanie wicemistrz Polski rozegra u siebie. Więcej...
II runda eLE: Lechia - Inter Turku / Brøndby
Dzisiaj w Nyonie odbyło się losowanie II rundy eliminacji Ligi Europy. Lechia Gdańsk w tej fazie rozgrywek zmierzy się z lepszym z pary FC Inter Turku (Finlandia) - Brøndbyernes IF (Dania). Ewentualne pierwsze spotkanie zdobywca Pucharu Polski rozegra u siebie. Więcej...
II runda eLE: BATE / Piast - Dundalk / Riga
Wylosowany został także rywal Piasta Gliwice w II rundzie eliminacji Ligi Europy w przypadku odpadnięcia w I rundzie eliminacji Ligi Mistrzów z białoruskim BATE Borysów. Przegrany tego dwumeczu zmierzy się z przegranym z pary Dundalk FC (Irlandia) - Riga FC (Łotwa). Ewentualne pierwsze spotkanie Piast rozegra u siebie. Więcej...
II runda eLM: BATE / Piast - Linfield / Rosenborg
Dzisiaj w Nyonie odbyło się losowanie II rundy eliminacji Ligi Mistrzów. Jeśli Piast Gliwice pokona w I rundzie białoruskie BATE Borysów, to w kolejnej fazie zmierzy się z lepszym z pary Linfield FC (Irlandia Północna) - Rosenborg BK (Norwegia). Ewentualne pierwsze spotkanie mistrzowie Polski rozegrają u siebie. Więcej...
Więcej... Terminarz II ligi 2019/2020
Więcej... Legia mistrzem Polski juniorów młodszych
 
Więcej... Chemik Police 0-3 Pogoń Szczecin
Więcej... Warmińsko-Mazurski ZPN 1-5 Stomil Olsztyn
Więcej... Warmińsko-Mazurski ZPN 3-2 Stomil Olsztyn
czwartek, 20 czerwca
Więcej... Adrian Sandach trenuje z Miedzią
środa, 19 czerwca
Więcej... Podbeskidzie po pierwszym treningu
Więcej... Paweł Olkowski odchodzi z Boltonu
Więcej... "Biało-czerwoni" liderem
Więcej... Plan przygotowań Stali Rzeszów
Więcej... Piotr Tomasik opuścił zgrupowanie Lecha
Więcej... Rosenborg wygrał w Pucharze Norwegii
Więcej... Medyk zdobywcą Pucharu Polski kobiet
Więcej... GKS Tychy rozpoczął przygotowania
Więcej... Jakub Więzik odchodzi z FK Železiarne Podbrezová
Więcej... Mateusz Kupczak odchodzi z Bruk-Betu Termaliki
Więcej... Robert Majewski i Karol Noiszewski na testach w Zniczu
Więcej... Jakub Knut piłkarzem Elany
Więcej... eLE: Mecze Legii w TVP
Więcej... Micheil Sadżaia w sztabie Korony
Więcej... Gerard Oliva odejdzie z Cracovii
Więcej... Znicz sprawdzi Bartosza Gąskę
Więcej... Adam Szmidke trenuje z Bytovią
Więcej... Bartosz Jaroszek na dłużej w GKS-ie 1962
Więcej... Paweł Zieliński odchodzi z Miedzi
Więcej... Korona rozpoczęła przygotowania
Więcej... II runda eLE: FC DAC 1904 / Cracovia - Atrómitos
Więcej... II runda eLE: Sant Julià / Europa / Legia - Witebsk / KuPS
Więcej... II runda eLE: Lechia - Inter Turku / Brøndby
Więcej... Mateusz Cetnarski i Kacper Jodłowski odchodzą z Górnika Łęczna
Więcej... II runda eLE: BATE / Piast - Dundalk / Riga
Więcej... II runda eLM: BATE / Piast - Linfield / Rosenborg
Więcej... Jagiellonia wyjechała do Kępy
Więcej... eLE: Pierwszy mecz Cracovii z FC DAC 1904 na Słowacji
Więcej... Szymon Stasik będzie testowany w Wiśle
Więcej... Start przygotowań Olimpii Grudziądz
Więcej... Plan sparingów Legii
Więcej... Filip Szewczyk w Gryfie
Więcej... Maciej Kaczorowski testowany w Stomilu
wtorek, 18 czerwca
Więcej... II runda eLM: Potencjalni rywale Piasta
Więcej... II runda eLE: Potencjalni rywale Lechii, Legii i Cracovii
Więcej... Paweł Pyciak piłkarzem Hutnika Kraków
Więcej... Arkadiusz Garzeł w Hutniku Kraków
Więcej... Adrian Odyjewski i Marek Igaz na dłużej w GKS-ie Tychy
Więcej... Zawodnicy rezerw na treningu Widzewa
Więcej... Puchar Regionów: Dolnośląskie 1-0 Południowy Okręg Federalny
Więcej... Nemanja Mijušković zawodnikiem Miedzi
Więcej... Mateusz Kompanicki w GKS-ie Katowice
Więcej... Elana wyjedzie do Wielkiej Nieszawki
Więcej... Aleks Ławniczak na treningu Warty
Więcej... Terminarz II ligi 2019/2020
Więcej... Legia mistrzem Polski juniorów młodszych
 
Ustaw jako stronę startową  Dodaj do ulubionych  Napisz do nas Dodaj wyszukiwarkę 90minut.pl
20 czerwca 2019
  19. M.Bakker   32. A.Begović
  43. Belletti   37. A.Bieriezuckij
  37. W.Bieriezuckij   29. K.Borkowski
  30. D.Burszta   26. M.Byszewski
  34. A.Chedjou   35. K.Ciesielski
  33. L.Cigarini   28. Ł.Cymański
  29. D.Ćorić   36. R.Dosoudil
  28. S.Dostál   24. K.Drzazga
  28. P.Đuričković   19. R.Dusiło
  37. J.Frederiksen   21. K.Friska
  27. K.Gałązka   37. P.Gałczyński
  38. A.Gashi   32. M.Goliński
  19. M.Grudziński   24. S.Grzegorzek
  28. M.Grzelak   29. H.Handžić
  38. B.Hangeland   42. B.Hinc
  23. M.Hosseini   32. O.Hryszczuk
  40. M.Jegliński   37. João Martins
  46. Júnior   39. M.Kaczorowski
  26. D.Kałuziński   33. İ.Kaş
  47. G.Kazimierski   32. I.Khune
  26. S.Kolašinac   30. J.Kopaniarz
  28. K.Koulibaly   30. M.Kowalczyk
  29. M.Krawczyk   32. K.Król
  44. P.Król   34. M.Kuźnik
  41. F.Lampard   27. M.Lebek
  36. D.Lencewicz   41. R.Lepka
  21. B.Maćczak   23. N.Manthey
  25. I.Marković   25. V.Marković
  19. M.Matysiak   28. D.Młynarczyk
  35. H.Mora   36. Ł.Morawski
  25. M.Moroń   31. D.Naharnowicz
  28. P.Okachi   27. P.Osasiuk
  28. M.Pacek   30. J.Pastore
  26. F.Patok   25. R.Pelc
  36. J.Piaček   33. M.Pluta
  31. B.Prokopów   21. A.Rațiu
  47. P.Reiss   26. J.Rinne
  23. S.Ropek   20. K.Roszkiewicz
  28. S.Sallallich   27. P.Schikowski
  39. F.Semioli   38. R.Siejek
  24. S.Sobczak   40. P.Sobolewski
  29. A.Sulima   26. D.Swojnóg
  27. P.Synowiec   36. K.Szuba
  26. W.Szuba   29. K.Szymański
  29. P.Szyszkowski   29. Ł.Tarnowski
  25. M.Termanowski   31. M.Tomczyk
  32. K.Tomsia   34. J.Torres
  26. P.Urbański   36. V.Vanczák
  23. D.Verde   23. W.Walkowski
  20. K.Wierzchowski   35. P.Wysogląd
  30. J.Zgliński   26. R.Ziętarski
  44. D.Zítka   30. D.Złoch
  25. M.Żak
  8. Avia Kamionki
  93. Biały Orzeł Koźmin Wielkopolski
  37. Cresovia Kalników
  63. KS Wola Baranowska
  33. Leśnik Sitowa
  17. Przyszłość Prusice
  91. Real Valladolid CF
  74. Ruch Skarżysko-Kamienna
  42. Start 77 Biadoliny Szlacheckie
90minut.pl używa cookies - więcej informacji
 
archiwum | szukaj
 
Chcesz nam pomóc? Zobacz szczegóły Tylko w 90minut.pl aktualizowany na bieżąco po każdym meczu ranking UEFA!
 

Legia LIVE!Pomorze.90minut.plFutbol - MałopolskaZagłębie Sosnowiec

OKS Stomil Olsztyn on-lineOdlew PoznańNiebiescyStrefa Pszczyńskiego Sportu

 
Aktualnie w bazie 90minut.pl jest - 36419 zawodników / 21945 drużyn / 10384 rozgrywek
Napisz do nas