25 kwietnia 2024, 19:20:08 - maciejko
Samobójczy gol i obroniony rzut karny Bartosza Matogi w Pucharze Islandii

Bartosz Matoga z czwartoligowego FC Árbær obronił rzut karny i strzelił samobójczego gola w przegranym 0-3 (0-1) meczu III rundy Pucharu Islandii z ekstraklasowym Framem. 21-letni bramkarz rozegrał całe spotkanie.

25 kwietnia 2024, 16:00 - Reykjavík (AVIS völlurinn)
FC Árbær (Reykjavík) 0-3 Fram (Reykjavík)
Aron Snær Ingason 14, Magnús Þórðarson 87, Bartosz Matoga 90 (s)

żółte kartki: Ástþór Ingi Runólfsson, Eyþór Ólafsson, Ragnar Páll Sigurðsson, Richard Már Guðbrandsson, Nemanja Lekanić, Freyþór Hrafn Harðarson - Orri Sigurjónsson.
czerwona kartka: Ástþór Ingi Runólfsson (62. minuta, Árbær, za drugą żółtą).

sędziował: Gunnar Oddur Hafliðason.
widzów: 350.

W 78. minucie Aron Snær Ingason (Fram) nie wykorzystał rzutu karnego (Bartosz Matoga obronił).
W 90. minucie Egill Otti Vilhjálmsson (Fram) nie wykorzystał rzutu karnego (strzelił w poprzeczkę).

Pozer - 25 kwietnia 2024, 19:23:55 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Dwa w jednym bywa i tak.
Legia jest Mistrzem Polski.

Boleklolek - 25 kwietnia 2024, 19:50:20 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Z niecierpliwością czekam na wyniki z Ligii Gibraltaru

kibool - 25 kwietnia 2024, 20:13:27 - *.play-internet.pl
Pechowo, piłka trafiona od poprzeczki trafiła w bramkarza i wpadła do bramki. Zwykle takie samoboje padają po odbiciu od słupka ;)

Borubar - 25 kwietnia 2024, 20:55:38 - *.dynamic.chello.pl
Znam chłopaka. Kawał bramkarza, postawił jednak na pracę przy rybach.

Do boleklo - 25 kwietnia 2024, 21:45:48 - *.centertel.pl
Co to jest Ligia Gibraltaru?

Rrr - 25 kwietnia 2024, 21:46:51 - *.play-internet.pl
Wielka sprawa

GiZmo - 25 kwietnia 2024, 21:50:50 - *.204.5.122.mobile.internet.t-mobile.pl
@Borubarze to jest przyzwyczajony do wyciągania z sieci jak pracuje przy rybach. Ty też kiedyś musiałeś wyciągać z sieci jak ci Żewłak podawał w reprze. To nie cfaniakuj.

Dżon - 25 kwietnia 2024, 22:18:02 - *.centertel.pl
Planuję na dniach być w Myślenicach. Złożę kwiaty pod Jego pomnikiem.

paprykarz - 26 kwietnia 2024, 7:04:18 - *.net.e-cho.pl
Czad. IV liga Islandii, kraju o ludności Szczecina...

Kibic - 26 kwietnia 2024, 8:16:19 - *.centertel.pl
@paprykarz Kraj może i mały, ale przynajmniej nie dochodzą tam głupoty unijne.

mart666 - 26 kwietnia 2024, 10:26:37 - *.centertel.pl
Brać go do Rakowa. Potrzebują i bramkarza i napastnika .Gościu idealny dla Szwargi.