5 maja 2024, 17:06:08 - gabrielba
Bramka Arkadiusza Recy

Arkadiusz Reca strzelił bramkę dla Spezii w zremisowanym 2-2 (1-1) meczu 37. kolejki włoskiej Serie B (drugi poziom rozgrywkowy) z Cosenzą. Dla 28-letniego obrońcy, który grał do 62. minuty, gdy zmienił go Salvatore Elia, to trzeci ligowy gol w sezonie.

5 maja 2024, 15:00 - Cosenza (Stadio Comunale San Vito-Gigi Marulla)
Cosenza Calcio 2-2 Spezia Calcio
Gennaro Tutino 5, 50 - Arkadiusz Reca 45, Salvatore Elia 73

żółte kartki: Mattia Viviani, Manuel Marras, Alessandro Micai, Alessandro Fontanarosa - Arkadiusz Reca, Francesco Pio Esposito, Dimítris Nikoláou.

sędziował: Juan Luca Sacchi (Macerata).

W 45. minucie Daniele Verde (Spezia) nie wykorzystał rzutu karnego (Alessandro Micai obronił).

W zespole gospodarzy pełny mecz na ławce rezerwowych przesiedział Mateusz Praszelik. W drużynie gości całe spotkanie na ławce spędzili Filip Jagiełło i Przemysław Wiśniewski. Poza kadrą pozostał Oskar Lachowicz.

Cosenza jest na dziesiątym miejscu w tabeli z dorobkiem 46 punktów, a Spezia jest 15. z 41 "oczkami".

2009 rok - 5 maja 2024, 17:33:42 - *.244.152.47
Fajnie Ze Arek przypomniał się Probierzowi przed ME

Piorun - 5 maja 2024, 18:25:05 - *.170.224.205
Co fajnie? Żaden z tych co grali w tym meczu nie ma najmniejszych szans na Euro. Reca niech zmieni klub bo Spezia to ślepa uliczka.

Usd - 5 maja 2024, 20:47:21 - *.customers.d1-online.com
Dobił karnego

kim - 5 maja 2024, 21:02:16 - *.22.137.202.ipv4.supernova.orange.pl
Robią nasi karierę za granicą nie ma co. Takich ogrzewaczy ławek jak nasza liga produkuje to chyba nie ma nigdzie.

Kibic - 6 maja 2024, 10:05:31 - *.40.205.153.threembb.co.uk
Ale ważne że kilka euro więcej! A kariera? Wój z nią, ważne że teraz na merca i kasyno starczy a pózniej to jak Kałużny albo Kruszyna w sortowni smieci...

Jansnowidz - 6 maja 2024, 12:31:57 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Zaraz pewnie kontuzję złapię, bo jak łapię formę to i kontuzję również. Takie zgubne koło.

Qsenon - 6 maja 2024, 15:15:44 - *.play-internet.pl
Recaa powinien być w kadrze tak jak i Bielikk, Plachetaa czy Helikk, jak i również Bednarekk czy Cashh nie wspomnę o Fabiańskimm.Oni graja w najlepszej lidze angielskiej Europy jak i swiata.Nie powola tych zawodników do kadry i wystawi ich w pierwszym składzie.Dlaczego tak nie zrobi bo w kadrze jest lepiej transf...wac slabszymi.