1 lipca 2023, 12:00 - Konopiska (Gminne Centrum Kultury i Rekreacji)
Skra Częstochowa 1-2 GKS Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój)
zawodnik testowany 78 - zawodnik testowany 30, Filip Kozłowski 73

Skra Częstochowa: (I połowa) Jakub Hajda - Filip Nawrocki, Mateusz Bartosiak, Adam Mesjasz - Mateusz Magdziarz, Adam Olejnik, Przemysław Sajdak, Piotr Nocoń, zawodnik testowany, Mateusz Winciersz - Dawid Wojtyra. (II połowa) Karol Szymkowiak - zawodnik testowany, zawodnik testowany, zawodnik testowany - Mateusz Malec, Adam Olejnik (Oskar Krawczyk), zawodnik testowany, Denis Gojko, zawodnik testowany, zawodnik testowany - Michał Kitliński.

GKS Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój): (I połowa) Grzegorz Drazik - zawodnik testowany, Kamil Bednorz, Jewhenij Zacharczenko, zawodnik testowany, Przemysław Lech, Wojciech Katus, Farid Ali, Tymon Kłosowicz, zawodnik testowany, Szymon Gołuch. (II połowa) zawodnik testowany - Szymon Nicpoń, Filip Kozłowski, zawodnik testowany (81 Jakub Brachman), zawodnik testowany (81 Kacper Waleczek), Kamil Jadach, zawodnik testowany, Kōki Togitani, Bartosz Boruń, Krystian Mucha, zawodnik testowany.

W 63. minucie Michał Kitliński (Skra) nie wykorzystał rzutu karnego (strzelił nad bramką).

W meczu sparingowym rozegranym w Konopiskach GKS Jastrzębie wygrał 2-1 (1-0) ze Skrą Częstochowa.

W Skrze wystąpili m.in. Mateusz Magdziarz (ostatnio wypożyczony do Unii Skierniewice) i były zawodnik Ruchu Chorzów Filip Nawrocki. W GKS-ie zagrał m.in. Kōki Togitani (wiosną bez klubu).

R - 1 lipca 2023, 14:34:33 - *.nycmny.fios.verizon.net
Nie grali również Jakub Maciejowski (nie ma go w składzie na stronie oficjalnej ale był na 90minut w składzie na wiosnę) oraz Dominik Klimkiewicz

R - 1 lipca 2023, 14:52:53 - *.nycmny.fios.verizon.net
Czyli w pierwszej połowie zagrało 4 zawodników, którzy nie są w składzie na oficjalnej stronie Jastrzębia a w drugiej aż 7 plus 2 zmienników.

Pusio - 1 lipca 2023, 15:14:42 - *.dynamic.chello.pl
jastrzebie pewny spadek witamy w 3 lidze

do Lecha - 1 lipca 2023, 15:51:06 - *.111.247.45
Według oficjalnej strony Jastrzębia "W naszej drużynie nie wystąpili ... Dawid Witkowski i Kacper Zych, których przyszłość w GKS-ie Jastrzębie wyjaśni się w najbliższym czasie."
Portugalczycy mają zacząć treningi od poniedziałku a Szymczak jest lekko kontuzjowany.

Do Lech - 1 lipca 2023, 17:15:13 - *.dynamic.chello.pl
Ty pacanie nie wiesz nic a siejesz bzdety na ogólnopolskim forum.
Dban DIN don DIN do

Do Lech - 1 lipca 2023, 17:15:59 - *.204.12.165.mobile.internet.t-mobile.pl
Ty pa...nie nie wiesz nic a siejesz bzdety na ogólnopolskim forum.
Dbzan DIN don DIN don.

Baranek74 - 1 lipca 2023, 17:41:27 - *.dynamic.chello.pl
A wie ktoś co z Dominikiem Kulawiakiem ?

R - 1 lipca 2023, 18:44:18 - *.nycmny.fios.verizon.net
do Baranek74 - miał kontuzję w lutym w sparingu z Polonią Bytom i miał przejść operację po której co najmniej miał mieć 6 miesięcy przerwy.

62 - 1 lipca 2023, 23:40:11 - *.play-internet.pl
Do Lech co cisza zawodnicy ograni za darmo trenerzy szkolki to samo i jest ok?