|
|
.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.
Klasa B Proton 2023/2024, grupa: wielkopolska IV
|
|
|
RAZEM |
DOM |
WYJAZD |
MECZE BEZPOŚREDNIE |
|
Nazwa |
M. |
Pkt. |
Z. |
R. |
P. |
Bramki |
Z. |
R. |
P. |
Bramki |
Z. |
R. |
P. |
Bramki |
M. |
Pkt. |
Z. |
R. |
P. |
Bramki |
1. |
GKS Golęczewo |
24 |
63 |
20 |
3 |
1 |
117-27 |
10 |
2 |
0 |
59-13 |
10 |
1 |
1 |
58-14 |
|
|
|
|
|
|
2. |
Antares Zalasewo |
24 |
62 |
20 |
2 |
2 |
134-29 |
12 |
0 |
0 |
84-12 |
8 |
2 |
2 |
50-17 |
|
|
|
|
|
|
3. |
Poznań FC |
24 |
53 |
17 |
2 |
5 |
94-44 |
8 |
1 |
2 |
38-17 |
9 |
1 |
3 |
56-27 |
|
|
|
|
|
|
4. |
Wiara Lecha II Poznań/Robakowo |
24 |
49 |
15 |
4 |
5 |
96-56 |
9 |
1 |
3 |
49-30 |
6 |
3 |
2 |
47-26 |
|
|
|
|
|
|
5. |
Karamba Gruszczyn |
24 |
48 |
14 |
6 |
4 |
64-39 |
7 |
3 |
2 |
34-18 |
7 |
3 |
2 |
30-21 |
|
|
|
|
|
|
6. |
KS Uchorowo |
24 |
42 |
13 |
3 |
8 |
71-52 |
7 |
1 |
4 |
34-25 |
6 |
2 |
4 |
37-27 |
|
|
|
|
|
|
7. |
Avia II Kamionki |
24 |
29 |
8 |
5 |
11 |
53-57 |
7 |
2 |
3 |
38-21 |
1 |
3 |
8 |
15-36 |
|
|
|
|
|
|
8. |
Orły Plewiska |
24 |
27 |
8 |
3 |
13 |
74-63 |
6 |
1 |
5 |
54-30 |
2 |
2 |
8 |
20-33 |
1 |
3 |
1 |
0 |
0 |
3-2 |
9. |
LKS Kicin |
24 |
27 |
8 |
3 |
13 |
51-84 |
3 |
2 |
7 |
22-42 |
5 |
1 |
6 |
29-42 |
1 |
0 |
0 |
0 |
1 |
2-3 |
10. |
Arka Kiekrz |
24 |
23 |
6 |
5 |
13 |
39-96 |
3 |
3 |
6 |
18-36 |
3 |
2 |
7 |
21-60 |
|
|
|
|
|
|
11. |
Odlew Poznań |
24 |
21 |
6 |
3 |
15 |
47-86 |
2 |
2 |
8 |
29-55 |
4 |
1 |
7 |
18-31 |
|
|
|
|
|
|
12. |
Orły Komorniki |
24 |
14 |
3 |
5 |
16 |
31-84 |
1 |
4 |
7 |
16-38 |
2 |
1 |
9 |
15-46 |
|
|
|
|
|
|
13. |
Skorpion Bogdanowo |
24 |
13 |
4 |
1 |
19 |
31-119 |
4 |
0 |
8 |
16-49 |
0 |
1 |
11 |
15-70 |
|
|
|
|
|
|
14. |
KS Dębiec (Poznań) |
24 |
10 |
3 |
1 |
20 |
30-96 |
2 |
1 |
9 |
19-36 |
1 |
0 |
11 |
11-60 |
|
|
|
|
|
|
| | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 |
1 | GKS Golęczewo | | | 3-2 | 2-2 | 1-1 | 3-1 | 6-2 | 4-0 | 7-2 | 3-0 | 7-1 | 7-1 | 8-0 | 8-1 |
2 | Antares Zalasewo | 3-1 | | 3-1 | | 5-0 | 10-1 | 8-1 | 3-2 | 8-0 | 7-2 | 5-3 | 6-0 | 14-0 | 12-1 |
3 | Poznań FC | 1-6 | 2-2 | | | 1-3 | 2-0 | 3-0 | | 6-2 | 4-1 | 4-2 | 5-0 | 7-1 | 3-0 |
4 | Wiara Lecha II Poznań/Robakowo | 4-4 | 3-2 | 7-4 | | 2-3 | 2-1 | 3-2 | 2-4 | 4-0 | 6-1 | 4-5 | 2-0 | 4-3 | 6-1 |
5 | Karamba Gruszczyn | | 1-1 | 3-5 | 4-4 | | 1-4 | 3-0 | 3-1 | 1-1 | 5-1 | 3-0 | 3-0 | 5-1 | 2-0 |
6 | KS Uchorowo | 1-2 | 0-6 | 1-2 | 5-1 | 3-3 | | 2-1 | 3-1 | 3-6 | 4-0 | | 4-2 | 4-0 | 4-1 |
7 | Avia II Kamionki | 1-2 | 4-3 | 2-2 | 3-1 | 4-2 | 1-3 | | 3-1 | 4-1 | 3-3 | 0-1 | 5-0 | 8-2 | |
8 | Orły Plewiska | 0-6 | 1-5 | 2-4 | 3-5 | 1-2 | 3-3 | 3-1 | | | 18-0 | 4-1 | 5-1 | 6-1 | 8-1 |
9 | LKS Kicin | 1-7 | 0-8 | 1-4 | 2-7 | 2-4 | 1-1 | 3-2 | 2-3 | | 2-2 | 1-2 | | 3-2 | 4-0 |
10 | Arka Kiekrz | 1-5 | 0-3 | 1-5 | 1-9 | 1-1 | | 2-2 | 3-2 | 2-0 | | 2-1 | 2-3 | 2-2 | 1-3 |
11 | Odlew Poznań | 0-10 | 1-6 | 1-11 | 2-5 | 1-2 | 1-6 | | 2-2 | 2-5 | 2-3 | | 3-3 | 7-2 | 7-0 |
12 | Orły Komorniki | 0-6 | 0-7 | 2-4 | 2-2 | 0-2 | 1-4 | 0-0 | 2-2 | 3-5 | 3-4 | 0-0 | | | 3-2 |
13 | Skorpion Bogdanowo | 0-5 | 4-5 | 0-8 | 1-7 | 0-7 | 0-9 | 0-1 | 4-1 | 1-3 | | 1-0 | 3-2 | | 2-1 |
14 | KS Dębiec (Poznań) | 2-4 | 1-2 | 1-4 | 1-4 | | 2-4 | 3-3 | 2-1 | 1-4 | 3-4 | 0-2 | 1-3 | 2-1 | |
Kolejka 1 - 26-27 sierpnia
|
Skorpion Bogdanowo |
0-9 |
KS Uchorowo |
26 sierpnia, 16:00 |
Poznań FC |
5-0 |
Orły Komorniki |
27 sierpnia, 14:00 |
Antares Zalasewo |
3-2 |
Orły Plewiska |
27 sierpnia, 18:00 |
Karamba Gruszczyn |
4-4 |
Wiara Lecha II Poznań/Robakowo |
27 sierpnia, 18:00 |
Avia II Kamionki |
1-2 |
GKS Golęczewo |
27 sierpnia, 14:30 |
Odlew Poznań |
7-0 |
KS Dębiec (Poznań) |
27 sierpnia, 10:00 |
Arka Kiekrz |
2-0 |
LKS Kicin |
27 sierpnia, 14:00 |
Kolejka 2 - 2-3 września
|
KS Uchorowo |
4-1 |
KS Dębiec (Poznań) |
2 września, 16:00 |
GKS Golęczewo |
7-1 |
Odlew Poznań |
2 września, 13:00 |
Orły Plewiska |
1-2 |
Karamba Gruszczyn |
3 września, 12:00 |
Orły Komorniki |
0-7 |
Antares Zalasewo |
3 września, 13:00 |
Arka Kiekrz |
1-5 |
Poznań FC |
3 września, 12:00 |
Skorpion Bogdanowo |
1-3 |
LKS Kicin |
3 września, 12:00 |
Avia II Kamionki |
3-1 |
Wiara Lecha II Poznań/Robakowo |
3 września, 9:30 |
Kolejka 3 - 9-10 września
|
LKS Kicin |
1-1 |
KS Uchorowo |
10 września, 13:00 |
Poznań FC |
7-1 |
Skorpion Bogdanowo |
10 września, 14:00 |
Antares Zalasewo |
7-2 |
Arka Kiekrz |
9 września, 17:00 |
Karamba Gruszczyn |
3-0 |
Orły Komorniki |
9 września, 14:00 |
Avia II Kamionki |
3-1 |
Orły Plewiska |
10 września, 16:00 |
Odlew Poznań |
2-5 |
Wiara Lecha II Poznań/Robakowo |
10 września, 10:00 |
KS Dębiec (Poznań) |
2-4 |
GKS Golęczewo |
10 września, 10:00 |
Kolejka 4 - 16-17 września
|
KS Uchorowo |
1-2 |
GKS Golęczewo |
16 września, 16:00 |
Orły Plewiska |
4-1 |
Odlew Poznań |
17 września, 10:00 |
Orły Komorniki |
0-0 |
Avia II Kamionki |
17 września, 13:00 |
Arka Kiekrz |
1-1 |
Karamba Gruszczyn |
17 września, 13:00 |
Skorpion Bogdanowo |
4-5 |
Antares Zalasewo |
16 września, 16:00 |
LKS Kicin |
1-4 |
Poznań FC |
17 września, 13:00 |
KS Dębiec (Poznań) |
1-4 |
Wiara Lecha II Poznań/Robakowo |
17 września, 10:00 |
Kolejka 5 - 23-24 września
|
Poznań FC |
2-0 |
KS Uchorowo |
24 września, 10:00 |
Antares Zalasewo |
8-0 |
LKS Kicin |
24 września, 16:00 |
Karamba Gruszczyn |
5-1 |
Skorpion Bogdanowo |
24 września, 13:00 |
Avia II Kamionki |
3-3 |
Arka Kiekrz |
24 września, 16:00 |
Odlew Poznań |
3-3 |
Orły Komorniki |
24 września, 10:00 |
KS Dębiec (Poznań) |
2-1 |
Orły Plewiska |
24 września, 14:00 |
GKS Golęczewo |
2-2 |
Wiara Lecha II Poznań/Robakowo |
23 września, 13:00 |
Kolejka 6 - 30 września-1 października
|
KS Uchorowo |
5-1 |
Wiara Lecha II Poznań/Robakowo |
30 września, 15:30 |
Orły Plewiska |
0-6 |
GKS Golęczewo |
1 października, 10:00 |
Orły Komorniki |
3-2 |
KS Dębiec (Poznań) |
1 października, 13:00 |
Arka Kiekrz |
2-1 |
Odlew Poznań |
30 września, 15:00 |
Skorpion Bogdanowo |
0-1 |
Avia II Kamionki |
1 października, 12:00 |
LKS Kicin |
2-4 |
Karamba Gruszczyn |
1 października, 13:00 |
Poznań FC |
2-2 |
Antares Zalasewo |
1 października, 10:00 |
Kolejka 7 - 7-8 października
|
Antares Zalasewo |
10-1 |
KS Uchorowo |
8 października, 18:00 |
Karamba Gruszczyn |
3-5 |
Poznań FC |
7 października, 10:00 |
Avia II Kamionki |
4-1 |
LKS Kicin |
8 października, 16:00 |
Odlew Poznań |
7-2 |
Skorpion Bogdanowo |
8 października, 10:00 |
KS Dębiec (Poznań) |
3-4 |
Arka Kiekrz |
8 października, 10:00 |
GKS Golęczewo |
7-1 |
Orły Komorniki |
7 października, 13:00 |
Wiara Lecha II Poznań/Robakowo |
2-4 |
Orły Plewiska |
8 października, 18:00 |
Kolejka 8 - 14-15 października
|
KS Uchorowo |
3-1 |
Orły Plewiska |
14 października, 15:00 |
Arka Kiekrz |
1-5 |
GKS Golęczewo |
15 października, 15:00 |
LKS Kicin |
1-2 |
Odlew Poznań |
15 października, 13:00 |
Poznań FC |
3-0 |
Avia II Kamionki |
15 października, 10:00 |
Antares Zalasewo |
5-0 |
Karamba Gruszczyn |
15 października, 18:30 |
Wiara Lecha II Poznań/Robakowo |
2-0 |
Orły Komorniki |
15 października, 18:00 |
KS Dębiec (Poznań) |
2-1 |
Skorpion Bogdanowo |
15 października, 14:00 |
Kolejka 9 - 21-22 października
|
Karamba Gruszczyn |
1-4 |
KS Uchorowo |
22 października, 18:00 |
Avia II Kamionki |
4-3 |
Antares Zalasewo |
22 października, 15:00 |
Odlew Poznań |
1-11 |
Poznań FC |
22 października, 10:00 |
KS Dębiec (Poznań) |
1-4 |
LKS Kicin |
22 października, 10:00 |
GKS Golęczewo |
8-0 |
Skorpion Bogdanowo |
21 października, 13:00 |
Wiara Lecha II Poznań/Robakowo |
6-1 |
Arka Kiekrz |
20 października, 19:22 |
Orły Plewiska |
5-1 |
Orły Komorniki |
22 października, 10:00 |
Kolejka 10 - 28-29 października
|
KS Uchorowo |
4-2 |
Orły Komorniki |
29 października, 12:00 |
Arka Kiekrz |
3-2 |
Orły Plewiska |
28 października, 15:00 |
Skorpion Bogdanowo |
1-7 |
Wiara Lecha II Poznań/Robakowo |
29 października, 14:30 |
LKS Kicin |
1-7 |
GKS Golęczewo |
29 października, 13:00 |
Poznań FC |
3-0 |
KS Dębiec (Poznań) |
29 października, 14:00 |
Antares Zalasewo |
5-3 |
Odlew Poznań |
29 października, 18:00 |
Karamba Gruszczyn |
3-0 |
Avia II Kamionki |
28 października, 14:00 |
Kolejka 11 - 4-5 listopada
|
Avia II Kamionki |
1-3 |
KS Uchorowo |
5 listopada, 14:00 |
Odlew Poznań |
1-2 |
Karamba Gruszczyn |
5 listopada, 10:00 |
KS Dębiec (Poznań) |
1-2 |
Antares Zalasewo |
5 listopada, 10:00 |
GKS Golęczewo |
3-2 |
Poznań FC |
4 listopada, 13:00 |
Wiara Lecha II Poznań/Robakowo |
4-0 |
LKS Kicin |
26 listopada, 12:00 |
w pierwotnym terminie (3 listopada, 19:22) odwołany z powodu złego stanu boiska |
Orły Plewiska |
6-1 |
Skorpion Bogdanowo |
4 listopada, 10:00 |
Orły Komorniki |
3-4 |
Arka Kiekrz |
5 listopada, 13:00 |
Kolejka 12 - 11-12 listopada
|
KS Uchorowo |
4-0 |
Arka Kiekrz |
11 listopada, 13:00 |
Skorpion Bogdanowo |
3-2 |
Orły Komorniki |
12 listopada, 12:00 |
LKS Kicin |
2-3 |
Orły Plewiska |
12 listopada, 13:00 |
Antares Zalasewo |
3-1 |
GKS Golęczewo |
12 listopada, 18:00 |
Karamba Gruszczyn |
2-0 |
KS Dębiec (Poznań) |
11 listopada, 10:00 |
Avia II Kamionki |
0-1 |
Odlew Poznań |
12 listopada, 14:00 |
Wiara Lecha II Poznań/Robakowo |
7-4 |
Poznań FC |
10 listopada, 20:00 |
Kolejka 13 - 18-19 listopada
|
Odlew Poznań |
1-6 |
KS Uchorowo |
25 listopada, 16:30 |
w pierwotnym terminie (19 listopada, 10:00) odwołany z powodu złego stanu boiska |
KS Dębiec (Poznań) |
3-3 |
Avia II Kamionki |
19 listopada, 10:00 |
GKS Golęczewo |
1-1 |
Karamba Gruszczyn |
18 listopada, 13:00 |
Wiara Lecha II Poznań/Robakowo |
3-2 |
Antares Zalasewo |
19 listopada, 16:00 |
Orły Plewiska |
2-4 |
Poznań FC |
19 listopada, 13:00 |
Orły Komorniki |
3-5 |
LKS Kicin |
19 listopada, 11:00 |
Arka Kiekrz |
2-2 |
Skorpion Bogdanowo |
25 listopada, 13:30 |
w pierwotnym terminie (19 listopada, 14:00) odwołany z powodu złego stanu boiska |
Kolejka 14 - 23-24 marca
|
LKS Kicin |
2-2 |
Arka Kiekrz |
24 marca, 16:00 |
KS Uchorowo |
4-0 |
Skorpion Bogdanowo |
23 marca, 15:00 |
Orły Komorniki |
2-4 |
Poznań FC |
24 marca, 15:00 |
Orły Plewiska |
1-5 |
Antares Zalasewo |
24 marca, 11:00 |
Wiara Lecha II Poznań/Robakowo |
2-3 |
Karamba Gruszczyn |
24 marca, 18:00 |
GKS Golęczewo |
6-2 |
Avia II Kamionki |
24 marca, 15:00 |
KS Dębiec (Poznań) |
0-2 |
Odlew Poznań |
24 marca, 11:00 |
Kolejka 15 - 30 marca
|
Wiara Lecha II Poznań/Robakowo |
3-2 |
Avia II Kamionki |
27 marca, 19:00 |
KS Dębiec (Poznań) |
2-4 |
KS Uchorowo |
30 marca, 15:00 |
Odlew Poznań |
0-10 |
GKS Golęczewo |
30 marca, 10:00 |
Karamba Gruszczyn |
3-1 |
Orły Plewiska |
30 marca, 16:00 |
Antares Zalasewo |
6-0 |
Orły Komorniki |
30 marca, 13:30 |
Poznań FC |
4-1 |
Arka Kiekrz |
30 marca, 11:00 |
LKS Kicin |
3-2 |
Skorpion Bogdanowo |
30 marca, 13:00 |
Kolejka 16 - 6-7 kwietnia
|
KS Uchorowo |
3-6 |
LKS Kicin |
6 kwietnia, 15:00 |
Skorpion Bogdanowo |
0-8 |
Poznań FC |
6 kwietnia, 17:30 |
Arka Kiekrz |
0-3 |
Antares Zalasewo |
6 kwietnia, 16:00 |
Orły Komorniki |
0-2 |
Karamba Gruszczyn |
7 kwietnia, 10:00 |
Orły Plewiska |
3-1 |
Avia II Kamionki |
7 kwietnia, 11:00 |
Wiara Lecha II Poznań/Robakowo |
4-5 |
Odlew Poznań |
7 kwietnia, 10:00 |
GKS Golęczewo |
8-1 |
KS Dębiec (Poznań) |
6 kwietnia, 14:00 |
Kolejka 17 - 13-14 kwietnia
|
Wiara Lecha II Poznań/Robakowo |
6-1 |
KS Dębiec (Poznań) |
14 kwietnia, 12:00 |
GKS Golęczewo |
3-1 |
KS Uchorowo |
13 kwietnia, 14:00 |
Odlew Poznań |
2-2 |
Orły Plewiska |
14 kwietnia, 10:00 |
Avia II Kamionki |
5-0 |
Orły Komorniki |
14 kwietnia, 16:00 |
Karamba Gruszczyn |
5-1 |
Arka Kiekrz |
14 kwietnia, 15:00 |
Antares Zalasewo |
14-0 |
Skorpion Bogdanowo |
14 kwietnia, 18:00 |
Poznań FC |
6-2 |
LKS Kicin |
14 kwietnia, 10:00 |
Kolejka 18 - 20-21 kwietnia
|
KS Uchorowo |
1-2 |
Poznań FC |
20 kwietnia, 15:00 |
LKS Kicin |
0-8 |
Antares Zalasewo |
21 kwietnia, 13:00 |
Skorpion Bogdanowo |
0-7 |
Karamba Gruszczyn |
20 kwietnia, 11:00 |
Arka Kiekrz |
2-2 |
Avia II Kamionki |
20 kwietnia, 16:00 |
Orły Komorniki |
0-0 |
Odlew Poznań |
21 kwietnia, 10:00 |
Orły Plewiska |
8-1 |
KS Dębiec (Poznań) |
21 kwietnia, 11:00 |
Wiara Lecha II Poznań/Robakowo |
4-4 |
GKS Golęczewo |
20 kwietnia, 20:00 |
Kolejka 19 - 27-28 kwietnia
|
Wiara Lecha II Poznań/Robakowo |
2-1 |
KS Uchorowo |
28 kwietnia, 13:00 |
GKS Golęczewo |
4-0 |
Orły Plewiska |
27 kwietnia, 14:00 |
KS Dębiec (Poznań) |
1-3 |
Orły Komorniki |
28 kwietnia, 10:00 |
Odlew Poznań |
2-3 |
Arka Kiekrz |
28 kwietnia, 10:00 |
Avia II Kamionki |
8-2 |
Skorpion Bogdanowo |
28 kwietnia, 16:00 |
Karamba Gruszczyn |
1-1 |
LKS Kicin |
28 kwietnia, 15:00 |
Antares Zalasewo |
3-1 |
Poznań FC |
28 kwietnia, 18:00 |
Kolejka 20 - 4-5 maja
|
KS Uchorowo |
0-6 |
Antares Zalasewo |
4 maja, 16:00 |
Poznań FC |
1-3 |
Karamba Gruszczyn |
5 maja, 17:00 |
LKS Kicin |
3-2 |
Avia II Kamionki |
5 maja, 13:00 |
Skorpion Bogdanowo |
1-0 |
Odlew Poznań |
4 maja, 11:00 |
Arka Kiekrz |
1-3 |
KS Dębiec (Poznań) |
4 maja, 16:00 |
Orły Komorniki |
0-6 |
GKS Golęczewo |
5 maja, 10:00 |
Orły Plewiska |
3-5 |
Wiara Lecha II Poznań/Robakowo |
5 maja, 11:00 |
Kolejka 21 - 11-12 maja
|
Orły Komorniki |
2-2 |
Wiara Lecha II Poznań/Robakowo |
12 maja, 10:00 |
Skorpion Bogdanowo |
2-1 |
KS Dębiec (Poznań) |
11 maja, 10:00 |
Orły Plewiska |
3-3 |
KS Uchorowo |
12 maja, 11:00 |
GKS Golęczewo |
3-0 |
Arka Kiekrz |
11 maja, 14:00 |
przerwany przy stanie 3-0 z powodu zdekompletowania drużyny gości / uznano wynik z boiska |
Odlew Poznań |
2-5 |
LKS Kicin |
12 maja, 10:00 |
Avia II Kamionki |
2-2 |
Poznań FC |
12 maja, 14:00 |
Karamba Gruszczyn |
1-1 |
Antares Zalasewo |
12 maja, 15:00 |
Kolejka 22 - 18-19 maja
|
KS Uchorowo |
3-3 |
Karamba Gruszczyn |
18 maja, 13:00 |
Antares Zalasewo |
8-1 |
Avia II Kamionki |
17 maja, 20:00 |
Poznań FC |
4-2 |
Odlew Poznań |
19 maja, 12:00 |
LKS Kicin |
4-0 |
KS Dębiec (Poznań) |
19 maja, 13:00 |
Skorpion Bogdanowo |
0-5 |
GKS Golęczewo |
18 maja, 13:00 |
Arka Kiekrz |
1-9 |
Wiara Lecha II Poznań/Robakowo |
18 maja, 16:00 |
Orły Komorniki |
2-2 |
Orły Plewiska |
19 maja, 10:00 |
Kolejka 23 - 25-26 maja
|
Orły Komorniki |
1-4 |
KS Uchorowo |
26 maja, 16:00 |
Orły Plewiska |
18-0 |
Arka Kiekrz |
26 maja, 11:00 |
Wiara Lecha II Poznań/Robakowo |
4-3 |
Skorpion Bogdanowo |
25 maja, 11:00 |
GKS Golęczewo |
7-2 |
LKS Kicin |
26 maja, 11:00 |
KS Dębiec (Poznań) |
1-4 |
Poznań FC |
26 maja, 16:00 |
Odlew Poznań |
1-6 |
Antares Zalasewo |
26 maja, 10:00 |
Avia II Kamionki |
4-2 |
Karamba Gruszczyn |
26 maja, 16:00 |
Kolejka 24 - 1-2 czerwca
|
KS Uchorowo |
2-1 |
Avia II Kamionki |
1 czerwca, 16:00 |
Karamba Gruszczyn |
3-0 |
Odlew Poznań |
2 czerwca, 15:00 |
Antares Zalasewo |
12-1 |
KS Dębiec (Poznań) |
29 maja, 20:45 |
Poznań FC |
1-6 |
GKS Golęczewo |
2 czerwca, 10:00 |
LKS Kicin |
2-7 |
Wiara Lecha II Poznań/Robakowo |
2 czerwca, 13:00 |
Skorpion Bogdanowo |
4-1 |
Orły Plewiska |
1 czerwca, 11:00 |
Arka Kiekrz |
2-3 |
Orły Komorniki |
1 czerwca, 16:00 |
Kolejka 25 - 8-9 czerwca
|
Poznań FC |
- |
Wiara Lecha II Poznań/Robakowo |
8 czerwca, 10:00 |
Arka Kiekrz |
- |
KS Uchorowo |
8 czerwca, 16:00 |
Orły Komorniki |
- |
Skorpion Bogdanowo |
9 czerwca, 10:00 |
Orły Plewiska |
- |
LKS Kicin |
9 czerwca, 11:00 |
GKS Golęczewo |
- |
Antares Zalasewo |
8 czerwca, 14:00 |
KS Dębiec (Poznań) |
- |
Karamba Gruszczyn |
9 czerwca, 16:00 |
Odlew Poznań |
- |
Avia II Kamionki |
9 czerwca, 11:00 |
Kolejka 26 - 15-16 czerwca
|
KS Uchorowo |
- |
Odlew Poznań |
15 czerwca, 16:00 |
Avia II Kamionki |
- |
KS Dębiec (Poznań) |
16 czerwca, 12:00 |
Karamba Gruszczyn |
- |
GKS Golęczewo |
15 czerwca, 18:30 |
Antares Zalasewo |
- |
Wiara Lecha II Poznań/Robakowo |
12 czerwca, 20:00 |
Poznań FC |
- |
Orły Plewiska |
16 czerwca, 12:00 |
LKS Kicin |
- |
Orły Komorniki |
15 czerwca, 14:00 |
Skorpion Bogdanowo |
- |
Arka Kiekrz |
16 czerwca, 16:00 |
Autor: Marcin Parus
|
|
|